Sprawdź z kim do tej pory
tworzyliśmy przemarketing!

Opinie

Prawdopodobnie widziałeś/aś reklamy, które wyszły spod naszej ręki. Poniżej przeczytasz referencje, jak i logo firm, które wybrały nas na rycerzy swojego marketingu! 

Opinie

Zaufali nam:

Poznaj referencje naszych klientów

Marcin Cichocki Kuźnia Treści

„Jak nazywałby się synonim od współpracy z Przereklamowaną? Skuteczność!

Współpracuję z tą agencją od wielu miesięcy i szczerze nie zamieniłbym jej na żadną inną. Specjaliści są rzeczowi i nie zawracają głowy zbędnymi informacjami. Podpowiedzą ciekawe rozwiązania, ale przede wszystkim i nie boją się powiedzieć, że coś nie ma sensu. A co najważniejsze, opiekun mojej firmy nie zmienił się ani razu na przestrzeni całej współpracy.”

Marcin Cichocki

CEO, Kuźnia Treści

„Specjaliści z Przereklamowanej pomogli mi za pomocą kampanii płatnych, zwiększyć ilość zapytań ofertowych na moje usługi. Na początku nie wierzyłem, że reklama na Facebook’u oraz Instagramie może mieć taki zwrot z inwestycji. Na szczęście, dzięki konkretnym radom specjalistów poznałem siłę skutecznych reklam na Facebooku i Instagramie. Teraz nie martwię się o zlecenia. Gorąco polecam!”  

Kacper Wałek

Właściciel, Wasys.pl

Kacper Wałek wasys.pl
Karol Chojnacki Experia

„Współpraca z Przereklamowaną to to, czego szuka każdy przedsiębiorca. Jest to rzeczowa, przyjemna, ale przede wszystkim skuteczna współpraca. Mamy za sobą kilka ogólnopolskich kampanii, jak i takich na terenie Europy czy obu Ameryk. Mogę z całym przekonaniem polecić współpracę z agencją Przereklamowana.”

Karol Chojnacki

Współwłaściciel, Wydawnictwo Biznesowe Expertia

„Współpraca z agencją Przereklamowana spełnia nasze wymagania. Wyniki widoczne były praktycznie od samego poczatku podjęcia współpracy. Bardzo dobry kontakt z opiekunem. Możemy z całym przekonaniem polecić współpracę z agencją Przereklamowana.”  

Verostilo

Verostilo.com

Verostilo Marco Mazzini
tnpfiscaal.nl

„Dzięki współpracy z Przereklamowaną nasza firma mogła sprawnie prowadzić płatne kampanie reklamowe w okresie sprzedażowym, który jest przełomowy dla naszej branży. Zawsze możemy liczyć na szybką i sprawną komunikację, raport podsumowujący kampanię oraz wdrożenie usprawnień na podstawie zebranych danych dotyczących kampanii sprzedażowych. Gorąco polecamy współpracę z Przereklamowaną! ”

TNP Fiscaaladvies

tnpfiscaal.nl

„Z Przereklamowaną współpracuję już jakiś czas (a dokładniej z Marcelem). To, co w tej współpracy bardzo cenię to otwartość: na potrzeby klienta, na nowe pomysły i rozwiązania.

Marcel jest uważnym słuchaczem, wyciąga wnioski, ma nietuzinkowe spojrzenie na tworzenie kampanii, podsyła ciekawe sugestie zmian, ale także pilnie monitoruje wyniki.”  

Magdalena Hosiawa

Właścicielka, Mentoris, kursy-rachunkowosci.pl

Magda Hosiawa - Mentoris i Kursy-rachunkowosci.pl

Chcesz z nami współpracować?

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować przez formularz lub bezpośrednio telefonicznie, bądź e-mailem. Na pytania staramy się odpowiadać w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego.

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?

Marcel Kowalkowski

Gabriela Turzyńska Przereklamowana

Gabriela Turzyńska

Digital Marketing Specialist
+48 737 471 041

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Kontakt

Kontakt

Marcel Kowalkowski

Gabriela Turzyńska Przereklamowana

Gabriela Turzyńska

Digital Marketing Specialist
+48 737 471 041

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?