E-commerce

Sklepy internetowe bez kampanii reklamowych są jak ryby bez dostępu do wody — szybko wypadają z gry zwanej biznesowym życiem. Zaraz za nimi w kolejce są sklepy, które prowadzą działania reklamowe na ślepo, bez planu, wiedzy i doświadczenia. One też prędzej niż później znikają z rynku. 

I wreszcie są też te trzecie, ostatnie rodzaje sklepów — zarabiających i dobrze prosperujących. To one prowadzą skuteczny marketing w internecie. Znają potrzeby, wyzwania czy problemy swoich klientów. Wiedzą gdzie potencjalni klienci są, a także jakie punkty styku muszą pojawić się na ich ścieżce zakupowej, żeby wpuścić ich do elitarnego grona zwanego klientami.

Jesteś tutaj, bo pragniesz należeć do trzeciej grupy. Chcesz, żeby Twój sklep dobrze prosperował, ale przede wszystkim zarabiał pieniądze. Bo gdy na koniec dnia gasną światła, to liczy się tylko tabelka w Excelu, która świeci się na zielono (piękny kolor nieprawdaż?) albo na czerwono.

Jak wygląda nawiązanie współpracy z Przereklamowaną?

Rozmowa

1. Formularz kontaktowy

Twój pierwszy krok na ścieżce naszej współpracy to wypełnienie formularza kontaktowego.

Oferta

2. Seria pytań

Otrzymujesz od nas serię pytań o Twój biznes i jego aktualną kondycję tzw. brief (bądź z nami szczery, to oszczędzi nam czasu i Tobie pieniędzy).

Propozycja współpracy

3. Propozycja współpracy

Otrzymujesz od nas rozpisaną propozycję współpracy z proponowanymi działaniami, budżetem oraz kwotą za obsługę marketingową.

Decyzja

4. Decyzja

Podejmujesz najlepszą decyzję w swoim biznesowym życiu — chcesz z nami współpracować. Otrzymujesz od nas umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia oraz fakturę proforma.

Plan

5. Finalizacja

Po opłaceniu pierwszego miesiąca współpracy pomagamy Ci przekazać nam wszystkie potrzebne dostępy oraz materiały. Następnie otrzymujesz od nas pierwsze materiały reklamowe do akceptacji. Po ich akcepcie zaczynamy podbijać Twoją branżę!

Nie wahaj się, bo może lada moment zgłosi się do nas Twoja konkurencja, a wtedy będziemy musieli Cię zdmuchnąć z branżowej planszy. Także wypełniaj poniższy formularz.

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?

4 + 13 =

Marcel Kowalkowski

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Kontakt

Kontakt

Marcel Kowalkowski

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?

6 + 5 =