B2B (Business-to-Business)

Poszłaś/poszedłeś „na swoje”, bo przecież mówili, że prywaciarze mają lepiej. Przeglądasz leasingi samochodów i wakacje, na które planujesz się niedługo wybrać, aż tu nagle… 

Co?

No właśnie nic. Kontrahenci mieli sami się zgłaszać zaraz po otworzeniu firmy. Przecież potrzebują Twoich usług czy produktów, dlaczego nie walą do Ciebie drzwiami i oknami? Czasem pojawi się jakiś potencjalny klient z polecenia, czasem ktoś przejrzał czeluści internetu (zaczynają się od drugiej strony wyników wyszukiwania w Google) i trafił do Ciebie. 

Przecież nie tak to miało wyglądać! Ty chcesz się rozwijać. Nie chcesz stagnacji. Skalowanie to słowo, które przyświeca Ci tak mocno, że myślisz o tatuażu z tym słowem w języku hebrajskim na przedramieniu. 

I tu pojawiamy się my, niczym zbawca. Agencja, która realnie pomoże Ci zdobywać klientów biznesowych. 

A może idzie Ci nawet, nawet. Masz klientów, biznes jest stabilny i dochodowy. Pod skórą czujesz jednak, że chcesz od życia i biznesu czegoś więcej. Chcesz go rozwijać, mieć więcej klientów, mocniejszą markę i oczywiście furę pieniędzy! 

Spokojnie, pomożemy!

Generowanie leadów? Żaden problem.

Budowanie marki w branży? Bardzo proszę.

Sprzedaż produktów dla firm? Oczywiście, że tak.

Automatyzacja procesów marketingowych? Pewnie.

Skuteczne reklamy? Proste!

Nie ociągaj się i zgłoś się do nas. Bardziej rzetelnej i transparentnej agencji próżno szukać na rynku.

Jak wygląda nawiązanie współpracy z Przereklamowaną?

Rozmowa

1. Formularz kontaktowy

Twój pierwszy krok na ścieżce naszej współpracy to wypełnienie formularza kontaktowego.

Oferta

2. Seria pytań

Otrzymujesz od nas serię pytań o Twój biznes i jego aktualną kondycję tzw. brief (bądź z nami szczery, to oszczędzi nam czasu i Tobie pieniędzy).

Propozycja współpracy

3. Propozycja współpracy

Otrzymujesz od nas rozpisaną propozycję współpracy z proponowanymi działaniami, budżetem oraz kwotą za obsługę marketingową.

Decyzja

4. Decyzja

Podejmujesz najlepszą decyzję w swoim biznesowym życiu — chcesz z nami współpracować. Otrzymujesz od nas umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia oraz fakturę proforma.

Plan

5. Finalizacja

Po opłaceniu pierwszego miesiąca współpracy pomagamy Ci przekazać nam wszystkie potrzebne dostępy oraz materiały. Następnie otrzymujesz od nas pierwsze materiały reklamowe do akceptacji. Po ich akcepcie zaczynamy podbijać Twoją branżę!

Nie wahaj się, bo może lada moment zgłosi się do nas Twoja konkurencja, a wtedy będziemy musieli Cię zdmuchnąć z branżowej planszy. Także wypełniaj poniższy formularz.

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?

15 + 5 =

Marcel Kowalkowski

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Kontakt

Kontakt

Marcel Kowalkowski

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?

8 + 1 =