Szkolenia

„Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie” lub „Social media marketing” to tematy szkoleń dostępnych na ten moment w Przereklamowanej. 

Większość szkoleń z reklam na Facebooku i Instagramie ogranicza się do pokazania, jak działa interfejs menedżera reklam i co gdzie znaleźć. Masz szczęście, że ten opis nas nie dotyczy. 

Jak wygląda takie szkolenie?

Pokażemy Ci przede wszystkim jak podejść do Tworzenia reklam w sposób zaplanowany i dopasowany do Twoich potrzeb. Dowiesz się jakie możliwości daje system reklamowy Mety (Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger). Poznasz tylko te wskaźniki skuteczności (KPI), które są niezbędne do zrozumienia, czy Twoje kampanie dobrze sobie radzą i co w danej sytuacji musisz zrobić, żeby działały lepiej. 

System reklamowy (nieważne jaki) to tylko narzędzie. To Ty musisz zrozumieć, jak wykorzystywać to narzędzie mądrze. Kampanie reklamowe są jak klocki LEGO. Możesz budować za ich pośrednictwem wspaniałe rzeczy, albo stanąć na nie gołą stopą. My pokażemy Ci to pierwsze.

„Social media marketing” to idealne szkolenie dla właścicieli firm, którzy do tej pory wykorzystywali Facebooka i Instagrama w głównej mierze do pozdrawiania z całą rodziną autorów postów w sekcji komentarzy. Wiedzą tylko tyle, że warto być ze swoją firmą w mediach społecznościowych, ale nie do końca wiedzą jak to robić.

Social media marketing to odpowiednia komunikacja do odpowiedniej grupy odbiorców. To konkretna strategia i działania. Po pierwsze musisz wiedzieć jak to robić, a po drugie musisz potrafić sprawdzać, czy robisz to dobrze. 

I tu pojawiamy się my, cali na biało. Pokażemy Ci jak poruszać się po tym świecie, jakie masz możliwości prowadzenia Twojej marki w social media, jakie są obecne trendy i na co zwrócić szczególną uwagę.

Ile trwa takie szkolenie? Osiem godzin. Po takim czasie Twoja głowa będzie parować od nowej wiedzy i pomysłów, które właśnie pojawiają się w Twojej głowie. 

Przejdźmy teraz do ulubionej kwestii każdego Polaka posługującego się numerem NIP, czyli CENY!! 

Zależy ona od miejsca szkolenia, jak i liczby uczestników. Chcesz się dowiedzieć, ile takie szkolenie kosztuje? Wypełnij formularz i porozmawiajmy.

Nie wahaj się, bo może lada moment zgłosi się do nas Twoja konkurencja, a wtedy będziemy musieli Cię zdmuchnąć z branżowej planszy. Także wypełniaj poniższy formularz.

Kontakt

Kontakt

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?

5 + 6 =

Marcel Kowalkowski

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Kontakt

Kontakt

Marcel Kowalkowski

kontakt@przereklamowana.pl

Rzeszów

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Konieczność umawiania spotkań telefonicznie

Napisz do nas, nie gryziemy!

W czym możemy pomóc?

6 + 2 =